1 січня

Новий рік!

   Святкування Нового року увійшло в традицію переважної більшості культур і народів. У кожного народу звичайно ж розвинулися і продовжують розвиватися свої особливості відзначати цю дату, але всіх об’єднує саме це - передчуття новизни. Ми всі просто нестримно прагнемо до нового. У цьому ми бачимо основні перспективи нашого життя і той рубіж, який ми переходимо кожен рік, дозволяє нам безпосередньо доторкнутися до чогось зовсім незвичайного, може бути ще не зовсім зрозумілого, але абсолютно реального і яскравого, сповненого життя, енергії і радості, отримати в одну мить заряд бадьорості на цілий рік! Зі святом Вас, з Новим роком!

7 січня

Різдво Христово

  Різдво - це найвеличніша і життєстверджуюча подія, яка коли-небудь (з часів нашого гріхопадіння) відбувалася на нашій землі. І якщо у нас виникають якісь запитання, чи не простіше запитати про це у Бога. Тепер Він почує і дасть Свою відповідь, тільки потрібно запитати Його правильно або ж справді. А як це робиться - відкрито кожному слідуючиму за Христом. Тепер відкрито і для нас. Для інших же - все це юродство і так завгодно Богові. Він так карає людину - закриваючи від нього розум і мудрість, сили і розсудливість, адже нам то вже відомо, що і все це теж від Нього. А що залишається нам? Нам відкрито!                                Христос народився - славімо Його!        

                       З Різдвом Христовим!

11 січня

Всесвітній день «спасибі»

   Найввічливіший день у році – 11 січня. Цього дня відмічається всесвітній день „спасибі”.Психологи вважають, що слова вдячності – це знаки уваги, вони є усними „погладжуваннями” і здатні зігріти своїм теплом.

Ми кожного дня говоримо один одному „дякую”, тому важливо пам’ятати, що справжня вдячність – це лише та, що йде від чистого серця.

13 січня

Старий Новий рік

    Звичай святкувати Старий Новий Рік йде здавна. Пов'язаний він з тим, що православна церква не відступила від юліанського календаря, і все відзначає Різдво Христове, а також Новий рік. До речі, юліанський календар відрізняється від григоріанського календаря рівному на 13 діб. За підрахунками вчених до першого дня весни 2100 року ця різниця збільшиться на 1 день. Через рік після цього (а саме, у 2101 році) Старий Новий рік і Різдво Христове відсунуться на 1 день вперед.

     Крім іншого, старий Новий рік припадає на розпал Святок, і для охочих повеселитися пропонується безліч розваг: катання з гір, колядування і, звичайно, святочні ворожіння, за народними повір’ями – самі що ні на є вірні та точні. А Васильєв вечір вважається «особливо віщим» для ворожінь часом.

19 січня

Хрещення Господнє

Хрещення є одним з найважливіших церковних свят. В цей день Іоанн Хреститель хрестив Ісуса в річці Йордан.

22 січня

День Соборності (день Злуки)

22 січня 1919 року в Києві було проголошено Акт Злуки, яким було об'єднано Українську Народну Республіку та Західно-Українську Народну Республіку. Сьогодні цей день називають Днем Соборності і щороку українці зі всього світу знаходять нові способи показати власну єдність.
Цьогоріч провели Всеукраїнський флешмоб "Україна єдина". Акцію організував Світовий Конгрес  Українських Молодіжних Організацій. Учні Червоноармійської ЗОШ радо долучилися до флешмобу і цим продемонстрували свої мрії щодо майбутнього нашої Батьківщини.

27 січня

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

    Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини -      НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

28 січня

День Державного Прапора України

В цей День Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий стяг Державним прапором України.

29 січня

День пам’яті Героїв Крут

    29 січня 1918 року. Збройне зіткнення на залізничній станції біля села Крути. Учасники події: невеликий загін з боку юної Української Народної Республіки (близько 600 чоловік) і знаменита Червона гвардія Радянської Росії, яка значно перевищує своїх вимушених супротивників числом, бойовим потенціалом і досвідом. Результат бою не важко передбачити. 

    Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни.