Події листопада

з 12 вересня по 11 листопада - конкурс "Моя новорічна мрія"

з 02 листопада по 01 грудня - конкурс "Космічні фантазії"

09 листопада - День української писемності та мови

11 листопада - 40 річниця створення Української Громадської Групи          

                           сприяння виконанню Гельсинських угод

17 листопада - Європейський день із захисту дітей від сексуальної                                             експлуатації

21 листопада - День Гідності та Свободи

21.11 - 02.12.2016 року - Тиждень безпеки дорожнього руху

26 листопада -  День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресесій

 

8 листопада

Привітання військовослужбовця Семикіна Олексія, що прибув із зони АТО  та подарував рідній школі прапор, підписаний його бойовими товаришами

9 листопада

          Щиро вітаємо Вас з Днем української писемності та мови!
          Мова – це душа мільйонів українців, загартована історією і відточена творчістю найталановитіших письменників.
         Наша мова звучала вже у творах Нестора Літописця, „Слові о полку Ігоревім”, „Посланні Володимира Мономаха” та інших визначних пам’ятках писемності.
         Довгий час нас намагалися привчити, що українська мова для «кухонного спілкування», але всупереч утискам і гонінням українське слово сьогодні набуває все більшої сили і в Україні, і в світі.
        Хочеться нагадати слова великої поетеси Ліни Костенко: «Жодна нація не вмирає від інфаркту. Спочатку їй відбирає мову». Бажаємо Вам пронести й утвердити українське слово, збережене нашими предками, — воно створює індивідуальне обличчя країни і нації.
        Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але, ми впевнені у тому, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною свого народу, його історії і культури.
        

11 листопада

       П'ятниця, 10 година 10 хвилин. Раптом у школі лунає дзвоник. Незвичний тревожний. Всі розуміють - щось трапилось. Дзвоник - це тривожний сигнал, це повідомлення про пожежу. Необхідно терміново залишати класи та організовано у відповідності до розписаного порядку залишати приміщення школи та слідувати до місця загального збору, тобто на шкільний двір. 
      Саме таким чином пройшли тренувальні заняття з цивільного захисту. 

           Всі гідно впоралися із поставленими задачами.

14 листопада

 

 

Презентація

робіт

для конкурсу

"Космічні фантазії"

18 листопада

 

 

 

 

Вітаємо учасників конкурсу учнівських  творів "Хвала рука, що пахнуть хлібом"

Сердюк Тетяну та Єрмакову Кароліну

з отриманням дипломів та грошових винагород

21 листопада

Щороку, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Свято встановлено згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

Свято встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005–2011 роках, поки не було скасоване указом президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

Одночасно зі встановленням Дня Гідності та Свободи указом № 871/2014 президент скасував свято «День Соборності та Свободи України» та відновив свято «Дня соборності України».

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Нехтування законодавчо закріпленими пріоритетами зовнішньої політики України, якою власне і була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, викликала обурення українців. Подібний крок став можливий за надмірної концентрації влади в руках президента Віктора Януковича та «сім’ї» – подібне було б немислиме в країні з усталеними демократичними принципами. Для українського суспільства стало очевидним, що країна стрімко рухається до цілковитого авторитаризму з його зневагою до засадничих прав людини, тотальною корупцією, свавіллям правоохоронних органів, репресіями та терором. Саме це й змусило українців вийти спочатку на вулиці Києва, а потім й інших міст України.

 

Події розгорталися стрімко і драматично – від мирних зібрань студентства – до масових мітингів, палаючих шин, «коктейлів Молотова» і бруківки, що стала зброєю в руках протестувальників. Але найтрагічнішим було те, що цього разу, на відміну від подій Помаранчевої революції, відстоювання власної гідності та свободи вартувало українцям 106 убитих і понад 2 тис. поранених. І це була лише ціна 3-х місяців Євромайдану.

21 листопада- 28 листопада

      У період з 21 по 28 листопада в школі було проведено тиждень знань безпеки життєдіяльності, присвячений темі «Правила дорожнього руху».

Традиційно класні керівники, вчителі та педагог - організатор провели ряд цікавих, пізнавальних заходів, присвячених вивченню та поглибленню знань Правил дорожнього руху.

      Для учнів школи було проведено виховні години та бесіди, згідно плану виховної роботи класних керівників: «Дорожні знаки» та «На наших вулицях» (1 клас), «Будь обережним» (3-4 класи), «Дорожні знаки та їх необхідність» (5 клас), «Учи і поважай правила дорожнього руху» (6-9 класи). Учні початкої ланки мали змогу розгадати кросворд - загадку «Правила дорожнього руху» та взяти участь у конкурсі розфарбовок  «Будь уважним на дорозі!», а для учнів середньої ланки було проведено вікторину «Ми - юні учасники дорожнього руху».

    Проведення тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов'язаної з дорожнім рухом.

   Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Субота, 26 листопада, 16.00 - щойно почне сутеніти.

"Запалимо свічку пам’яті за душі тих, хто став жертвою Голодомору”